NOVARA     ZENSIA     ZINTRO     ZEN     DLH     MISTRAL+     PALMA+     DELTA     VUE 40     DLS     PALMA B     DLC     VITALE S     DORADO     NOVARA FITNESS

logonoaltlogo
logo
logo
noalt
EKSPRESY BIUROWEDO GORĄCYCH NAPOJÓWDO SPRZEDAŻY PRODUKTÓWDO ZIMNYYCH NAPOJÓWDO SPECJALNYCH ZASTOSOWAŃ

AUTOMATY VENDINGOWE

OFERTA NOWYCH I UŻYWANYCH MASZYN VENDINGOWYCH ORAZ HORECA (OCS)

 
DO SPRZEDAŻY

PRODUKTÓW

 
 

 

DO SPRZEDAŻY

GORĄCYCH NAPOJÓW 

 

 

 

DO ZIMNYCH

NAPOJÓW

 
 

 

AUTOMATY BIUROWE

HORECA (OCS)

 

 

 
DO SPECJALNYCH

ZASTOSOWAŃ

 
 
close

ZESTAW PREMIUM

 

KAWOMAT + MAGAZYN od AZKOYEN

 

 

Znakomite połączenie elegancji i funkcjonalności. Dwa magazyny, jeden kawomat - wpsólne sterowanie.

Segment vendingowy dla najbardziej wymagających. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat zestawu PREMIUM hiszpańskiego producenta AZKOYEN, którą reprezentujemy na polskim rynku.

Automaty vendingowe z naszej ofery umożliwiają sprzedaż małogabarytowych produktów spożywczych, odżywek dla sportowców, różnego rodzaju przedmiotów a także napojów zimnych i gorących. Wszystkie maszyny vendingowe - zarówno nowe jak i używane - objęte są gwarancją. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny automatów. W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują automaty vendingowe firmy AZKOYEN. Oferują one pełnozakresową sprzedaż produktów vendingowych. Używane maszyny vendingowe, które mamy w naszej ofercie są całkowicie sprawne i serwisowane we własnym zakresie. Na życzenie klientów możemy dostosować automaty do sprzedaży produktów niestandardowych. Dokładnie analizujemy każde zlecenie, oceniamy rentowność przedsięwzięcia i przedstawiamy plusy i minusy, które dostrzegamy jako doświadczony operator vendingowy.

 

 

Nie tylko sprzedajemy i wynajmujemy automaty. Posiadamy także własną flotę maszyn samosprzedających. Co za tym idzie posiadamy wiedzę i doświadzczenie w zakresie sprzedaży produktów. Tym samym możemy dzielić się tą wiedzą z naszymi klientami, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie vendingowym. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat szkoleń z zakresu Vendingu. Warto też zaznaczyć, że poza sprzedażą automatów vendingowych sprzedajemy także produkty do urządzeń vendingowych i horeca. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kawy rozpuszczalne, kawy ziarniste, mleka w proszku, napoje gazowane, wody mineralne, soki, batony, paluszki, chipsy, ciastka i wiele innych. Zachęcamy do odwiedzenia działu PRODUKTY DO AUTOMATÓW.

 

 

Vending jest znakomitą płaszczyzną do reklamowania wszelkiego rodzaju produktów. Systemy infowizualne montowane w maszynach vendingowych dają szeroki wachlarz możliwości dla reklamy i promocji produktów. Od oklejenia automatu, poprzez wyświetlanie spotów reklamowych na ekranach LCD aż do kompleksowo zorganizowanych i profesjonalnych kampanii reklamowych z wykorzystaniem najróżniejszych nośników reklamowych (roll up'y, ścianki reklamowe i zabudowane stoiska).

 

 

Jeżeli chcesz postawić pierwszy krok w vendingowym biznesie - naspisz do nas maila lub zadzwoń.

 

 

DELCO Perspective & Business ©

sprzedaż automatów i produktów dla VENDINGU i HORECA.

 

ul. Skowronia 40, 05-260 Marki k/ Warszawy

tel. +48 22 490 84 18 / e-mail: biuro@delcopb.pl

NIP: 9511144957 / REGON: 011479362

 

infolinia: 730 362 161

 

 

Sprzedaż ratalna i leasing:   Leasing przez Internet Platforma FinansowaPlatforma ratalna - zakupy na raty przez internet bez wychodzenia z domu 

 

 

 

 

DELCO - dystrybutor w Polsce           Filtrowana woda dzięki         Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Vendingu

 

 

 

Polityka cookies i prawa autorskie

Elementy cookie używane na stronie służą do zapamiętywania wybranych pozycji w menu oraz czasu odświeżania okien POPup pojawiających się na stronie.

Elementy graficzne wykorzystane na stronie są chronione prawem autorskim, a ich wykorzystywanie bez pozwolenia autorów jest zabronione.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©