VITRO     NOVARA     ZENSIA     ZINTRO     ZEN     DLH     MISTRAL+     PALMA+     DELTA     VUE 40     DLS     PALMA B     DLC     DORADO     NOVARA FITNESS     DM-N

DELCO Perspective & BusinessnoaltDELCO Perspective & Business
DELCO Perspective & Business
DO GORĄCYCH NAPOJÓWDO SPRZEDAŻY PRODUKTÓWDO ZIMNYYCH NAPOJÓWDO SPECJALNYCH ZASTOSOWAŃ
DM-N

 
Urządzenia do sprzedaży produktów
 
 

 

Urządzenia do sprzedaży gorących napojów

 

 

 
Urządzenia do sprzedaży zimnych napojów
 
 

 
Biurowe automaty do gorących napojów

 

 

 
Urządzenia do specjalnych zastosowań
 
 
DM-N (nalewak)
DM-O (odkurzacz)
DM-F (myjka do felg)
DM-T (kosz na śmieci)

ZESTAW PREMIUM

 

KAWOMAT + MAGAZYN od AZKOYEN

 

 

Znakomite połączenie elegancji i funkcjonalności. Dwa magazyny, jeden kawomat - wpsólne sterowanie.

Segment vendingowy dla najbardziej wymagających. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat zestawu PREMIUM hiszpańskiego producenta AZKOYEN, którą reprezentujemy na polskim rynku.

Automaty vendingowe z naszej ofery umożliwiają sprzedaż małogabarytowych produktów spożywczych, odżywek dla sportowców, różnego rodzaju przedmiotów a także napojów zimnych i gorących. Wszystkie maszyny vendingowe - zarówno nowe jak i używane - objęte są gwarancją. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny automatów. W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują automaty vendingowe firmy AZKOYEN. Oferują one pełnozakresową sprzedaż produktów vendingowych. Używane maszyny vendingowe, które mamy w naszej ofercie są całkowicie sprawne i serwisowane we własnym zakresie. Na życzenie klientów możemy dostosować automaty do sprzedaży produktów niestandardowych. Dokładnie analizujemy każde zlecenie, oceniamy rentowność przedsięwzięcia i przedstawiamy plusy i minusy, które dostrzegamy jako doświadczony operator vendingowy.

 

 

Nie tylko sprzedajemy i wynajmujemy automaty. Posiadamy także własną flotę maszyn samosprzedających. Co za tym idzie, posiadamy wiedzę i doświadzczenie w zakresie sprzedaży produktów. Tym samym możemy dzielić się wiedzą z naszymi klientami, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie vendingowym. Zadzwoń i dowiedz się więcej na temat szkoleń z zakresu Vendingu. Warto też zaznaczyć, że poza sprzedażą automatów vendingowych sprzedajemy także produkty do urządzeń vendingowych i horeca. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kawy rozpuszczalne, kawy ziarniste, mleka w proszku, napoje gazowane, wody mineralne, soki, batony, paluszki, chipsy, ciastka i wiele innych. Zachęcamy do odwiedzenia działu PRODUKTY DO AUTOMATÓW.

 

 

Vending jest znakomitą płaszczyzną do reklamowania wszelkiego rodzaju produktów. Systemy infowizualne montowane w maszynach vendingowych dają szeroki wachlarz możliwości dla reklamy i promocji produktów. Od oklejenia automatu, poprzez wyświetlanie spotów reklamowych na ekranach LCD aż do kompleksowo zorganizowanych i profesjonalnych kampanii reklamowych z wykorzystaniem najróżniejszych nośników reklamowych (roll up'y, ścianki reklamowe i zabudowane stoiska).

 

 

 

Jeżeli chcesz postawić pierwszy krok w vendingowym biznesie - naspisz do nas maila lub zadzwoń.