VITRO     NOVARA     ZENSIA     ZINTRO     ZEN     DLH     MISTRAL+     PALMA+     DELTA     VUE 40     DLS     PALMA B     DLC     DORADO     NOVARA FITNESS     DM-N

DELCO Perspective & BusinessnoaltDELCO Perspective & Business
DELCO Perspective & Business
DO GORĄCYCH NAPOJÓWDO SPRZEDAŻY PRODUKTÓWDO ZIMNYYCH NAPOJÓWDO SPECJALNYCH ZASTOSOWAŃ
DM-N

Automaty z gorącymi napojami

 

NOVARA

AUTOMAT DO GORĄCYCH NAPOJÓW

 

 

NOVARA to elegancki, niezwykle wydajny i prosty w obsłudze automat hiszpańskiej firmy AZKOYEN. Szklany front automatu i podświetlane dotykowe piktogramy (które zastępują tradycyjne przyciski) sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok tej maszyny. Unikalny system parzenia i mielenia gwarantuje znakomity smak kawy. NOVARA posiada możliwość połączenia z magazynami MISTRAL oraz ich obsługi za pomocą jednego terminala. Dzięki temu możemy postawić w pełni funkcjonalą ścianę vendingową do sprzedaży wszelkiego typu produktów i napojów gorących.

 

ZENSIA

AUTOMAT DO GORĄCYCH NAPOJÓW

 

 

Elegancki, niezwykle wydajny i prosty w obsłudze automat hiszpańskiej firmy AZKOYEN. Szklany front automatu i podświetlane dotykowe piktogramy (które zastępują tradycyjne przyciski) sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok tej maszyny. Unikalny system parzenia i mielenia gwarantuje znakomity smak kawy. Nie bez powodu ZENSIA jest nazywana automatem - baristą.

 

ZINTRO

AUTOMAT DO GORĄCYCH NAPOJÓW

 

ZINTRO to elegancki, niezwykle wydajny i prosty w obsłudze automat hiszpańskiej firmy AZKOYEN. ZINTRO stanowi środek w segmencie "kawomatów" pomiędzy automatem ZENSIA a ZEN. Szklany front automatu i podświetlane dotykowe piktogramy (które zastępują tradycyjne przyciski) sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok tej maszyny. Unikalny system parzenia i mielenia gwarantuje znakomity smak kawy. Automat sprawdzi się w dużych biurach.

 

ZEN

AUTOMAT DO GORĄCYCH NAPOJÓW

 

ZEN to elegancki, niezwykle wydajny i prosty w obsłudze automat hiszpańskiej firmy AZKOYEN. Szklany front automatu i podświetlane dotykowe piktogramy (które zastępują tradycyjne przyciski) sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok tej maszyny. Unikalny system parzenia i mielenia gwarantuje znakomity smak kawy. Automat jest idealny do zastosowań biurowych, gdzie jego zalety docenią wszyscy pracownicy. ZEN można wyposażyć opcjonalnie w mechanizm do zaparzania herbaty liściastej!

 

DLH

AUTOMAT DO GORĄCYCH NAPOJÓW

 

DLH to Elegancki, wydajny i prosty w obsłudze automat niemieckiej firmy SPENGLER. Szklany front automatu i podświetlane dotykowa klawiatura sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok tej maszyny. Unikalny system parzenia i mielenia gwarantuje znakomity smak kawy. DLH, DLC I DLS po zestawieniu ze sobą stworzą w pełni funkcjonalną scianę vendingową. Dodatkowo automaty można zabudować w kolorze ich otoczenia.

Oferujemy Państwu sprzedaż nowych i używanych automatów do sprzedaży kawy i gorących napoi. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe. Zapewniamy dostawę i instalację automatów vendingowych na terenie całej Polski. Kawoamt NOVARA może obsługiwać magazyn sprzedający MISTRAL+. Połączenie tych dwóch automatów to idealne rozwiązanie dla biur, szpitali, galerii handlowych - czyli miejsc odwiedzanych przez dużą liczbę ludzi. Automat do kawy jest jednym z najbardziej docenianych urządzeń w biurze. Niektóre z naszych automatów można wyposażyć w specjalny zaparzacz do herbaty liściastej. Oferujemy kompleksową usługę sprzedaży, serwisu i uzupełnienia produktów w kawomatach.

 

 

Dzięki współpracy z hiszpańską firmą LAQTIA mamy w naszej ofercie wysokiej jakości i bardzo dobre produkty takie jak: mleko do vendingu, kawa rozpuszczalna i kawa ziarnista, herbata rozpuszczalna, kakao, cappuccino. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień.

WYBIERZ KAWĘ NAJLEPSZĄ DLA VENDINGU
 

Zapoznaj się z naszą ofertą kaw, herbat i produktów mlecznych, które są dedykowane dla VENDINGU i HORECA. Szeczególnie zachęcamy i polecamy produkty hiszpańskiego producenta LAQTIA. Wysoka jakość, naturalne składniki (bez GMO!), znakomity smak - czyli wszystko co powinno charakteryzować produkt klasy premium. Ponad to LAQTIA przygotowała szereg produktów bez glutenu i alergenów. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na www.laqtia.pl

 

KUP PRODUKTY