VITRO     NOVARA     ZENSIA     ZINTRO     ZEN     DLH     MISTRAL+     PALMA+     DELTA     VUE 40     DLS     PALMA B     DLC     DORADO     NOVARA FITNESS     DM-N

DELCO Perspective & BusinessnoaltDELCO Perspective & Business
DELCO Perspective & Business
DO GORĄCYCH NAPOJÓWDO SPRZEDAŻY PRODUKTÓWDO ZIMNYYCH NAPOJÓWDO SPECJALNYCH ZASTOSOWAŃ
DM-N

AUTOMATY VENDINGOWE

DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW - SAMOSPRZEDAJĄCE

 

MISTRAL+

AUTOMAT DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

 

 

MISTRAL+ to prosty w obsłudze automat vendingowy hiszpańskiej firmy AZKOYEN. Urządzenie może działać jako samodzielna jednostka (z zespolonym modułem sterującym MDP) lub jako tzw SLAVE w połączeniu z kawomatem NOVARA lub ZENSIA, który będzie sterował pracą magazynu MISTRAL (moduł MDP nie jest wymagany). Jest to znakomite rozwiązanie jeżeli chcemy uzyskać multifunkcjoalny system vendingowy. Ponad to możemy obsługiwać dwa magazyny MISTRAL za pomocą jednego modułu MDP lub jednego automatu NOVARA. Automat MISTRAL+ występuje w dwóch rozmiarach - wąskim (H70) i szerokim (H85).

 

 

PALMA+

AUTOMAT DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

 

 

PALMA+ to intuicyjny automat samosprzedający hiszpańskiej firmy AZKOYEN. Od 15 lat firma pracowała nad udoskonalaniem tej maszyny i w efekcie końcowym otrzymaliśmy znakomitą jednostkę do niemalże bezawaryjnej i bezproblemowej sprzedaży. Automat vendingowy PALMA oferuje sprzedaż najróżniejszych produktów (podobnie jak automat MISTRAL+). W naszej ofercie mamy dwa modele automatu PALMA+: Hz70 i Hz85. Poniżej znajduje się tabela, w której można sprawdzić czym różnią się poszczególne modele.

 

 

DELTA

AUTOMAT DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

 

 

DELTA to znakomity automat vendingowy produkowany w Polsce! DELTA wykonana została przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Wyróżnia ją prostota obsługi i niezawodność. Ten automat samosprzedający naprawdę zasługuje na szczególną uwagę i uznanie. Jest produkowany w trzech wariantach rozmiarowych (6, 8 i 10 rzędów sprężyn). Jak przystało na tzw. "sprężynowca" DELTĘ można dowolnie konfigurować i dostosować ją do sprzedaży najróżniejszych produktów spożywczych i nie tylko.

Oferujemy Państwu nowe i używane automaty do sprzedaży produktów. Automaty samosprzedające można dostosować do najróżniejszych rodzajów produktów. Automaty z przekąskami są najbardziej popularne na polskim rynku, ale coraz większym zainteresowaniem cieszą się automaty sprzedające produkty nietypowe - jak np. suplementy dla sportowców, produkty farmaceutyczne lub - np. tlen smakowy w butlach! Zapewniamy serwis i przeglądy techniczne maszyn. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe. Zapewniamy dostawę i instalację automatów vendingowych na terenie całej Polski.

UZUPEŁNIJ PRODUKTY W AUTOMACIE
 

Zamów napoje i produkty do automatów vendingowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i warunkami dostaw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy co klienci kupują najczęściej! Dzięki temu mogliśmy przygotować ofertę produktów najchętniej kupowanych w automatach samosprzedających. Nie zgaduj czego potrzebuje klient - zadzwoń do nas!