NOVARA     ZENSIA     ZINTRO     ZEN     DLH     MISTRAL+     PALMA+     DELTA     VUE 40     DLS     PALMA B     DLC     VITALE S     DORADO     NOVARA FITNESS     DM-MAX

logonoaltlogo
close
logo
noalt
EKSPRESY BIUROWEDO GORĄCYCH NAPOJÓWDO SPRZEDAŻY PRODUKTÓWDO ZIMNYYCH NAPOJÓWDO SPECJALNYCH ZASTOSOWAŃ

AUTOMATY VENDINGOWE

DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW - SAMOSPRZEDAJĄCE

 

MISTRAL+

AUTOMAT DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

 

 

MISTRAL+ to prosty w obsłudze automat vendingowy hiszpańskiej firmy AZKOYEN. Urządzenie może działać jako samodzielna jednostka (z zespolonym modułem sterującym MDP) lub jako tzw SLAVE w połączeniu z kawomatem NOVARA lub ZENSIA, który będzie sterował pracą magazynu MISTRAL (moduł MDP nie jest wymagany). Jest to znakomite rozwiązanie jeżeli chcemy uzyskać multifunkcjoalny system vendingowy. Ponad to możemy obsługiwać dwa magazyny MISTRAL za pomocą jednego modułu MDP lub jednego automatu NOVARA. Automat MISTRAL+ występuje w dwóch rozmiarach - wąskim (H70) i szerokim (H85).

 

 

PALMA+

AUTOMAT DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

 

 

PALMA+ to intuicyjny automat samosprzedający hiszpańskiej firmy AZKOYEN. Od 15 lat firma pracowała nad udoskonalaniem tej maszyny i w efekcie końcowym otrzymaliśmy znakomitą jednostkę do niemalże bezawaryjnej i bezproblemowej sprzedaży. Automat vendingowy PALMA oferuje sprzedaż najróżniejszych produktów (podobnie jak automat MISTRAL+). W naszej ofercie mamy dwa modele automatu PALMA+: Hz70 i Hz85. Poniżej znajduje się tabela, w której można sprawdzić czym różnią się poszczególne modele.

 

 

DELTA

AUTOMAT DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

 

 

DELTA to znakomity automat vendingowy produkowany w Polsce! DELTA wykonana została przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Wyróżnia ją prostota obsługi i niezawodność. Ten automat samosprzedający naprawdę zasługuje na szczególną uwagę i uznanie. Jest produkowany w trzech wariantach rozmiarowych (6, 8 i 10 rzędów sprężyn). Jak przystało na tzw. "sprężynowca" DELTĘ można dowolnie konfigurować i dostosować ją do sprzedaży najróżniejszych produktów spożywczych i nie tylko.

Automaty samosprzedające to mnóstwo korzyści

 

Sprzedaż odbywa się niezwykle szybko i prosto, dlatego są one chętnie wybierane przez konsumentów. Na co dzień są też praktycznie bezobsługowe – wymagają jedynie regularnego uzupełniania, przez resztę czasu jednak produkty „sprzedają się same”.

 

Automaty sprzedające różni też od większości sklepów czy kiosków to, że są dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dlatego idealnie sprawdzą się szczególnie na dworcach, lotniskach, w szpitalach, obiektach sportowych, oraz zakładach pracy czy siłowniach, które czynne są całodobowo. Warto pamiętać, że w tych miejscach można ustawiać nie tylko automaty z przekąskami i napojami – jedynym ograniczeniem co do asortymentu jest nasza wyobraźnia i pojemność maszyny.

 

Gdzie jeszcze sprawdzą się automaty samosprzedające? Chętnie korzystają z nich uczelnie wyższe, szkoły, biura, centra handlowe. Automaty z przekąskami to bowiem doskonałe uzupełnienie stołówki szkolnej czy kantyny pracowniczej albo pokoju socjalnego. Doskonale wyeksponowane produkty i łatwość ich nabycia zachęcają do zakupu o każdej porze dnia i nocy.

close

UZUPEŁNIJ PRODUKTY W AUTOMACIE
 

Zamów napoje i produkty do automatów vendingowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i warunkami dostaw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy co klienci kupują najczęściej! Dzięki temu mogliśmy przygotować ofertę produktów najchętniej kupowanych w automatach samosprzedających. Nie zgaduj czego potrzebuje klient - zadzwoń do nas!